Francúzsko aspiruje na Jüdenrein islámsku republiku

„18% detí narodených vo Francúzsku má arabsko-muslimské meno“, odhalil Jérôme Fourquet vo svojej novej štúdii, ktorú uverejnil týždeník Le Point.

Každý piaty francúzsky novorodenec je muslim. V roku 1968 to bolo 2,5%.
„Fenomén de-kresťanizácia veľmi pokročil,“ vraví Fourquet. „Katolické náboženstvo, ktoré po stovky rokov hlboko štrukturovalo kolektívne vedomie a spoločnosť, je len tieňom toho, čo bolo. Prebieha veľká civilizačná premena“.
A táto premena nemá len formu de-kresťanizácie, ale aj Jüdenrein – „krajina bez Židov“.
Francúzsky židovský konzervativec Eric Zemmour sa odvážil v televízii povedať, že „vo verejných školách v Seine-Saint-Denis už nie sú žiadne židovské deti“. Ľavicoví aktivisti sa ho za to snažili ušliapať. Výsledok? Našli 4 alebo 5 dětí.


Francúzsky vrchný rabín Haim Korsia povedal: „Vo verejných školách Seine-Saint-Denis nie je prakticky žiadne židovské dieťa.“ V týchto rokoch, zatiaľčo Francúzsko spievalo chvály na prisťahovalectvo a slogany ako „žijeme společne“, prebiehala obrovská židovská emigrácia z celého francouzského regiónu. Ale beda vám ak to poviete. Nazvú vás rasistom.
V židovskej škole Yaguela Yaacova z Montrouge niekto nedávno napísal, že „by arabské krajiny žili v mieru, keby Hitler dokončil vyhladenie všetkých Židov“.
Na stenách synagógy vo Val-de-Marne, na juhovýchode Paříža, sa objavili slová „smrť Židom“.


Antisemitizmus je ochorenie, ktoré sa v spoločnosti objavuje so súmrakom.

Zdroj: israel.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *