ENVISION 2021

Konferencia pre pastorov a lídrov: Envision 21

25. – 28. 1. 2021

Byť vodcom v čase krízy

A to svetlo vo tme svieti … (Jan 1:5)

Náš svet sa rýchlo mení. Pandémia Covid-19, spory o výsledok amerických prezidentských volieb, hrozba globálnej hospodárskej krízy – to je len niekoľko titulkov, ktoré v posledných mesiacoch dominujú v spravodajstve po celom svete. Navyše vidíme, ako v mnohých krajinách dochádza k erózii židovsko-kresťanských hodnôt.

Ľudia zápasia o pevný bod, ktorý by im umožnil orientovať sa v čase, kedy sa všetko otriasa. Dnes je viac ako kedy inokedy potrebné jasné vedenie. Lídri, či už v cirkvi, v podnikaní alebo v politickej sfére sú povolaní, aby boli majákom v rozbúrených vodách, inšpirovali druhých pevnými základmi svojej viery a svietili ako svetlá v tomto čoraz temnejšom svete.

Práve pre takých ľudí sa chystá konferencia Envision v Jeruzaleme, ktorá prebehne online koncom januára 2021. Hosťami budú významní kresťanskí lídri z celého sveta, s ktorými budeme spoločne načúvať Bohu a hľadať nové vízie, s dôverou v moc Jeho Ducha, že nás povedie v ďalších dňoch. Srdečne vás pozývam, abyste sa k nám pridali.

Dr Jürgen Bühler

Prezident

Medzinárodné kresťanské veľvyslanectvo Jeruzalem

TÉMY SEMINÁROV : Leadership in Times of Crisis; Leadership in the Church; Leadership in Government & Politics; Leadership in Business & the Marketplace; Lessons in Leadership from Israel; Israel & the Arab World; Israel in Prophecy; Holocaust Remembrance; Jewish/ Arab Reconciliation, and more.

REČNÍCI: Stephen Mansfield, Suliasi Kurulo, (former) US Cong Mike Sodrel, David Elms, Phil Cook, Tom Craig, Mansour, Dr Ayman, Angus Buchan, Leo Bigger, Nic Lesmeister, MP Brig Gen (Rtd) Sitiveni Rabuka, Ralph Drollinger, David Parsons, Josh Reinstein, Joel Rosenberg, Yitzhak Sokoloff, Andrew Tucker, Tim Cheng, Shmuel Smadja, Jeff Royer, Qi Tie Ying, Sergey Shidlovsky, Boris Grisenko.

Registračný poplatok je 100 USD / 82 EUR. Záujemci o účasť, prosím hláste sa emailom na info@icej.sk, alebo telefonicky na čísle 0940601450. Prihlasovanie možné do 22.1. Zvažujeme preklad do slovenčiny. Prosím ozvite sa ak by ste sa radi zúčastnili, ale potrebujete preklad.

Čo môžete očakávať:

  • Každý deň živé vysielanie zo štúdia TBN v Jeruzaleme, s krátkými príhovormi, panelovými diskusiami, predtočenými klipmi a hebrejskými chválami
  • Každý deň živé vysielanie z terénu: Kneset, Jad Va-šem, IDC Herclija a tovární v Judsku a Samárií
  • Živé online stretnutia s politikmi a podnikateľmi z Izraela aj zo zahraničia
  • Zúčastnite sa položenia vencov v Jad Va-šem v Pamätný deň obetí šoa 27. 1.
  • Budete počuť svedectvá mesiánskych a arabských pastorov
  • Dozviete sa o neuveriteľných úspechoch moderného Izraela
  • Získate prístup k 20 predtočeným seminárom s pastormi, politikmi a podnikateľmi z celého sveta
  • Každodenné spoločné modlitby