K hanebnému hlasovaniu v OSN proti Izraelu

Palestínsky islamský džihád minulý týždeň použil proti Izraelu novú raketu s 300 kilogramovou hlavicou. Channel 12 citovali informácie tajných služieb s tým, že raketa, ktorá zanechala v južnom Izraeli obrovský šesťnásťcentimetrový kráter, bola vyvinutá pomocou „iránskych technikov“. Správa uvádza, že sa Islámskému džihádu podarilo prekonať technické možnosti teroristickej skupiny Hamás a vybaviť sa raketami podobnými raketám Hizballáhu v Libanone.

Súčasne sa najvyšší iránsky vodca Ali Khamenei vrátil k hrozbám zničenia židovského štátu. „Zničenie Izraela znamená zničenie tohto režimu a zločincov, ako je Netanjahu..“ povedal Ayatollah Khamenei. „Eliminácia Izraela znamená, že Palestínci, muslimovia, kresťania a Židia, ktorí sú skutočnými vlastníkmi palestínskej krajiny, musia byť schopní rozhodnúť o svojom osude.“ Iránci sú múdrejší a vedia, ako sa pripojiť k vízii Západu, ktorá sa v niektorých aspektoch od vízie Ayatollaha nijak nelíši.

Zatiaľčo ozbrojené krídlo Iránu v Gaze vypúšťalo na Izrael 450 rakiet a vodca iránskej islamskej revolúcie hovoril o „zničení Izraela“, OSN zorganizovala najintenzívnejší diplomatický útok na Jeruzalem.

V piatok štvrtá komisia Valného zhromaždenia OSN hlasovala v ôsmych rezolúciách proti Izraelu. Žiadna z nich nehovorí o Palestínskom islamskom džiháde. „Pomoc palestinským utečencom“, „utečenci, ktorí povstali v dôsledku vojny v roku 1967“, „palestínsky majetok“, „ako izraelské akcie ovplyvňujú ľudské práva Palestíncov“, „izraelské osady“, „okupovaný Jeruzalem“ a „okupované sýrske Golanské výšiny“.

„Ide o útok na mier, útok najmä mnohými spojencami USA,“ povedal americký veľvyslanec pre OSN Kelly Craft. Medzi západnými krajinami hlasovala proti ôsmym rezolúciám iba Kanada a Austrália.

A v koľkých rezolúciách hlasovala OSN o Iráne, ktorý len v posledných dňoch zabil desať protestujúcich a tisíce ich pozatýkal? Nula.

A v koľkých o Číně, ktorá stále brutálne potlačuje obyvateľov Hongkongu? Nula.

Nulová je tiež dôvěryhodnosť OSN a európskych krajín, ktoré sedia v „palácoch“ humanitarismu namiereného proti židovskému obetnému baránkovi. Čelíme civilizačnej katastrofe.

Zroj: israel.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *