P-E-T-Í-C-I-A

Dňa 20. novembra sa kanadský premiér Justin Trudeau pripojil k „hyenám“ v OSN, ktoré hlasovali za protiizraelské uznesenie, ktoré podporili Severná Kórea, Zimbabwe a Organizácia za oslobodenie Palestíny (OOP). Týmto porušil dlhoročnú politiku Kanady stavajúcu sa proti diktátorským režimom, ktoré „unášajú“ orgány OSN s cieľom robiť zo židovského štátu obetného baránka.

Tento dokument je súčasťou 20 protizraelských uznesení, ktoré sa majú prijať tento mesiac a obviňuje Izrael, že „okupuje“ židovskú štvrť Jeruzalema a najposvätnejšie miesta judaismu.

Nikde sa nespomínajú stovky palestínskych rakiet vystrelených na Izraelčanov len pár dní pred prijatím tohto neobjektívneho uznesenia. Text, ktorý teraz podporil premiér Trudeau, však odsudzuje Izrael za jeho bezpečnostnú bariéru, ktorá zachránila nespočetné množstvo životov po krvavých kúpeľoch vyvolaných bombovými útokmi OOP a Hamasu počas druhej intifády.

Ešte je však čas, aby Kanada svoj hlas zvrátila: o uznesení sa bude ešte druhý a poslednýkrát hlasovať na Valnom zhromaždení OSN v polovici decembra.

Čas sa kráti.

Podpíšte dnes túto petíciu a žiadajte, aby premiér Trudeau roztrhal túto faustovskú dohodu a prestal vymieňať doterajšie kanadské princípy spravodlivosti za hlasy, ktoré potrebuje od diktátorských režimov v kandidatúre svojej krajiny na stoličku v Bezpečnostnej rade OSN.

link: https://www.change.org/p/prime-minister-justin-trudeau-urge…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *