Kampaň #WE REMEMBER

Viac ako osem desaťročí ubehlo od udalostí, ktoré dostali názov holokaust. Rozdúchavanie nenávisti viedli ku genocíde s miliónmi obetí. Ľudstvo nesmie na tieto hrôzy zabudnúť, inak sa, napriek existencii desiatok tisíc priamych svedectiev a dôkazov, budú šíriť klamstvá skryté za „iný názor“. 

Vo svete už niekoľko rokov existuje iniciatíva #WeRemember – pamätáme a nezabúdame.
Každoročne sa s týmto nápisom odfotia osobnosti aj my – bežní občania, ktorí s touto myšlienkou súhlasíme a chcem vyjadriť solidaritu voči tomu čo zakúsili naši spoluobčania počas holokaustu. 

Ak s touto myšlienkou súhlasíte, pripojte sa, prosím, k celosvetovej iniciatíve v rámci Medzinárodného dňa spomienky na holokaust. V období od 20. do 27. januára sa odfoťte s nápisom #WeRemember, fotografiu zverejnite na sociálnych sieťach a zároveň ju, prosím, zašlite na mailovú adresu: office@uzzno.sk* Do textu statusu móžete vložiť svoj vlastný odkaz alebo len text WeRemember2022. 

obrázok na vytlačenie

May be an image of text

Do kampane sa môžete zapojiť aj na Facebooku, nastavením profilového rámu #Weremember. Rám nájdete priamo v sekcii nastavenia profilovej fotky, v možnostiach rámu. 

* Zaslaním fotografie vyjadrujete svoj súhlas a jej prípadným zverejnením na sociálnych sieťach Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v Slovenskej republike, prípadne na stránkach venovaných iniciatíve #Weremember. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *