Budovateľ dedičstva

Pozývame vás k partnerstvu s ICEJ Slovensko formou pravidelného programu pre darcov. Pre existenciu a rozvoj každej neziskovky je kľúčové partnerstvo s jednotlivcami, ktorí sa stotožňujú s jej víziou a poslaním. Sme vaším hlasom a predĺženou pravicou pri potešovaní Izraela skrze rozmanité aktivity a projekty.

Ak ti záleží na rozvoji tejto služby, si pravdepodobne človek, ktorého hľadáme. Prosím zváž svoje zapojenie sa. Aj dar vo výške 5 či 7€ mesačne pre nás znamená veľa, ak sa zapojí väčšie množstvo ľudí. Ak si to môžeš dovoliť (a väčšina z nás, čo si číta túto výzvu, zrejme áno), prosím vyplň nižšie uvedený formulár a vyber si jednu zo štyroch úrovní, na ktorej sa chceš zapojiť. Ďakujeme!

„Podporu ICEJ mi Boh kládol na srdce už dlhší čas a konečne som sa odhodlala. Myslím, že nápad s newslettrom o možnostiach podpory bol veľmi dobrý. Svoje pravidelné mesačné dary som nastavila k odosielaniu 20. dňa v mesiaci. Chcela by som ICEJ podporovať dovtedy dokedy sa mi tak bude dať. Nech Boh žehná ICEJ a aj naďalej koná cez túto organizáciu svoje diela – sú tak úžasné… “ Milka