Globálne 21-dňové MODLITBY A PÔST

7. 5. – 28. 5. 2023

MODLITBY A PÔST podľa Izaiáša 62 

Pridajme sa k viac ako miliónu veriacich, ktorí sa budú modliť za Izrael aspoň hodinu denne počas 21 dní (7. – 28. mája) za zintenzívnenie napĺňania Božieho zasľúbenia spasenia Izraela a za napĺňanie Božích plánov pre Jeruzalem a Izrael. 

Niektorí sa budú modliť sami a iní sa budú modliť s dvoma alebo viacerými (Mt 18,20) – virtuálne alebo osobne – doma, v kancelárii, na internáte alebo vo svojom zbore atď. 

Na modlitbe a pôste sa zúčastňuje niekoľko tisíc služieb a hnutí, vrátane ICEJ.

Pôst: Môžeme sa postiť rôznymi spôsobmi (niektorí sa postia na vode, iní na zelenine alebo šťavách, alebo si dajú jedno jedlo denne, a niektorí sa namiesto “postia od médií” atď.)

Modlitba:
– za Pánove zámery s Izraelom
– prosiť ho, aby vzbudil 100 miliónov príhovorcov za Izrael podľa svojho zasľúbenia v Izaiášovi 62,6, že zvrchovane „ustanoví“, „určí“ alebo „označí“ prímluvcov, ktorí budú Pánovi pripomínať jeho zasľúbenia pre Jeruzalem, kým sa Ježiš nevráti. 

Národné pokánie Izraela (Sk 3,19) a vyznanie, že Ježiš je Mesiáš (Mt 23,39), je hlboko spojené s Ježišovým druhým príchodom, Veľkým poverením a „životom z mŕtvych“ pre celú zem (Rim 11,15).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *