Podťe s nami na Sviatok stánkov do Izraela!

Na oslavu, ktorá sa nevyrovná žiadnej inej!

Do tohtoročného Sviatku stánkov ostáva už menej ako 100 dní! Vo veľkej postcovidovej premiére sa oslava začne na brehoch nádherného Galilejského jazera. Sviatok stánkov nie je ani „hebrejský“, ani „icej-ovský“, ale je to „Hospodinov“ sviatok. Bude to veľké zhromaždenie, ktoré sa stretne na slávnych brehoch Galilejského jazera, odkiaľ sa k nám v ozvene nesú slová Pána Ježiša až do nášho srdca.

Teraz je čas poznačiť si v kalendári termín od 9. do 16. októbra a rezervovať si miesto! Pridajte sa k stovkám kresťanov prichádzajúcich z celého sveta s jedným cieľom – vkročiť do Zeme zasľúbenej, aby hľadali Božiu tvár v čase, ktorý na to On sám špeciálne určil. Spoločne opäť zažijeme Jeho vzácnu prítomnosť v krajine Izrael, uprostred jeho znovuzjednoteného ľudu.

Pri presúvaní sa počas Sviatku stánkov z Galilei na juh do Jeruzalema a potom do Negevu, budeme objavovať túto zvláštnu Zem, ktorú Boh zasľúbil Abrahámovi kvôli jedinečnému cieľu – spáse sveta, a kde sa pred našimi očami napĺňa mnoho ďalších Božích zasľúbení. Izrael je dôkazom toho, že Biblia je pravdivá a Boh Biblie je verný!

Tejto oslave sa nevyrovná žiadna iná! Pridajte sa k veľkolepému radostnému zhromaždeniu aj vy!

TLMOČENIE DO SLOVENČINY ZABEZPEČENÉ.

Detailné info o zájazde, programe, cenách a Sviatku stánkov tu

Malá ochutnávka atmosféry z roku 2017

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *