Registrácia na online Sviatok stánkov 2023

Pridajte sa k online oslavám Sviatku stánkov vo dňoch 29.9 – 6.10.2023

Od pandémie organizujeme tento sviatok v hybridnej forme, t. j. fyzicky v Izraeli a tiež online vo forme priameho prenosu z Jeruzalema.  Odporúčame vám zvážiť cestu do Izraela, pretože nič nenahradí jedinečný zážitok z osemdňového putovania Svätou zemou a uctievania Boha Izraela spolu s tisíckami pútnikov z desiatok národov celého sveta. 
Avšak pre tých z vás, ktorí sa tento rok nebudú môcť fyzicky dostať do Izraela, opäť ponúkame možnosť online účasti.

Obsah bude dostupný online počas celého Sviatku stánkov a potom ostane prístupný ešte 90 dní v zázname. 

PRIHLÁŠKA

Prečo sa kresťania zaujímajú o sviatok stánkov? V cirkvi na celom svete rastie povedomie o potrebe návratu k hebrejským koreňom kresťanstva. Slávenie tohto biblického sviatku je inšpiráciou pre veriacich všetkých denominácií. Medzinárodné kresťanské veľvyslanectvo Jeruzalem organizuje tieto podujatia od svojho založenia v roku 1980. 

Môžete si vybrať z dvoch kategórií vstupného:
Základné vstupné vo výške 50 Eur vám zaistí prístup ku všetkým programom po dobu 90 dní
Prémiové vstupné vo výške 100 Eur vám predĺži prístup na dobu 9 mesiacov a okrem toho získate exkluzívny tlačený kalendár na rok 2024 s fotografiami z Izraela.

Registrovať sa môžete až do 6.10., odporúčame ale rozhodnúť sa čo najskôr, aby ste dostali prístupový kód včas, ktorým sa prihlásite do platformy, cez ktorú bude celý program vysielaný a mohli sa v jej prostredí  s predstihom zorientovať.

Viac o programe online vysielania nájdete tu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *