Reprezentujte svoj národ na Sviatku stánkov!

Ešte stále máte príležitosť reprezentovať náš národ na oslave Sviatku stánkov v Jeruzaleme a zažiť výnimočný duchovný zážitok! Neváhajte a pridajte sa k tejto výprave do Izraela.

Myslíme aj na tých, ktorí by sa radi zúčastnili aspoň online. Cena je 50 USD.

Otvárame túto možnosť cez registračný formulár.

Informácie o Sviatku stánkov (online) nájdete tu.

Počas ôsmich dní budeme aj poznávať krajinu, ktorú Boh zasľúbil Abrahámovi kvôli svojmu veľkolepému plánu spásy sveta, a kde sa pred našimi očami napĺňajú mnohé Božie zasľúbenia cez obnovu Izraela v jeho historickej vlasti.

Viac info o zájazde na Sviatok stánkov nájdete tu.


Slovo od viceprezidenta ICEJ pre operácie:

Počas našich príprav túžime, aby Pán požehnal toto zhromaždenie svojou prítomnosťou, aby prišiel a spočíval medzi nami. Očakávame, čas, keď prídu pútnici na Sviatok stánkov do Jeruzalema z celého sveta, že sa s Pánom stretnú a prijmú od Neho mocný dotyk. Ale niektorí z našich pútnikov ešte stále potrebujú financie, aby sem mohli pricestovať. Ďalší sa stretávajú s problémami pri získaní víz na vstup do Izraela a účasti na sviatku.

Modlite sa za finančné zázraky pre tých, ktorí sa chcú zúčastniť osobne. Tiež sa modlite, aby sa záležitosti ohľadom víz vyriešili rýchlo a načas pre všetkých pútnikov Sviatku stánkov, vrátane registrácie, miesta konania, tímov krátkodobej pomoci, rečníkov a chváliacieho tímu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *